Beşin Düşüşü

23.70 TL. Birlikte çalışmayı öğrenemedik. Atalarımız ve bizimle ilgili planları hakkında hâlâ çok bilgimiz yok. Zaman azalıyor ve emin olduğumuz tek bir şey var: Onlardan önce Beş'i bulmalıyız.

Responsive image
YAZAR
Pittacus Lore
DOSYA BOYUTU
4,37 MB
YAYIN TARIHI
2018
DIL
Türkçe
ISBN
9786053043584

Bir Beşin Düşüşü kitabı indirmek ister misin? Doğru yoldasın! Beşin Düşüşü kitabını web sitemizde mobilityweekbg.com adresinde bulabilirsiniz. Bu kitap Pittacus Lore tarafından yazılmıştır.


Onlar liderlerini seçti.Onlar bizi yenebileceklerini düşündü.Onlar kazandiklarini sandi.Onlar yaniliyordu.Biz nihayet bir araya geldik.Biz her zamankinden daha güçlü olacağiz.Biz cephede kaybettik.Biz bu savaşi kaybetmeyeceğiz. “dört numara, bu neslin kahramanı.”-michael bay, transformers’ın yönetmeni Birbirimizi bulduğumuzda her şeyin değişeceğini düşünüyordum.Artık kaçmayacaktık. Mogadorlularla savaşacak ve kazanacaktık.Ama yanılıyordum. Bir araya gelsek bile canımızı mogadorluların elinden zor kurtardık. Şimdi ise saklanıyor ve bir sonraki hamlemizin ne olacağını belirlemeye çalışıyoruz.İçimizden altı kişi yeterince güçlü. Ama hâlâ tam bir ordu oluşturacak kadar iyi değiliz. Miraslarımızın tam kapsamını henüz keşfetmedik. Birlikte çalışmayı öğrenemedik. Atalarımız ve bizimle ilgili planları hakkında hâlâ çok bilgimiz yok. Zaman azalıyor ve emin olduğumuz tek bir şey var: onlardan önce beş’i bulmalıyız. Pittacus loreLorien’i yöneten yüce bilge. Yeryüzünde, dünya’nin kaderini değiştirecek savaşa hazirlaniyor. Nerede olduğu ise meçhul(Tanıtım Bülteninden)  


Beşin Düşüşü Açıklaması ve Özellikleri. Onlar Liderlerini Seçti. Zaman azalıyor ve emin olduğumuz tek bir şey var: Onlardan önce Beş'i bulmalıyız.