Değişim

Değişim alıştığımızdan tahmin ettiğimizden çok daha hızlı ve hızlanmaya devam ediyor. Değişim dalgaları üzerinde sörf yapan bir firmaya dönüşmek şart. Peki nasıl?

Responsive image
YAZAR
Mo Yan
DOSYA BOYUTU
5,95 MB
YAYIN TARIHI
2016
DIL
Türkçe
ISBN
9789750731778

Bir Değişim kitabı indirmek ister misin? Doğru yoldasın! Değişim kitabını web sitemizde mobilityweekbg.com adresinde bulabilirsiniz. Bu kitap Mo Yan tarafından yazılmıştır.


Çin'in en ünlü ve Nobel ödüllü yazarı Mo Yan, Değişim adlı uzun öyküsünde ülkesindeki toplumsal ve siyasal değişimleri dile getiriyor. Otobiyografi tarzında öykü ya da öykü tarzında otobiyografi diyebileceğimiz bu yapıt, Çin edebiyatındaki çoğunlukla siyasal olaylara odaklanan tarihsel anlatıların tersine, "insanlar"ın tarihini ele alıyor. Değişim bu niteliğiyle değişme sürecindeki bir ülkenin görünümünde tavandan aşağıya değil, tabandan yukarıya bakan bir yaklaşımın temsilcisi oluyor.Mo Yan, anlatımında zaman içinde ileriye ve geriye dönüşler yapıyor; önemsiz olaylar ile sıradan insanların yaşamına yöneliyor. Gündelik yaşamın boyutlarını aşan büyük olayların sokaktaki insan üzerindeki etkisini aktararak tarihe insan sıcağının soluğunu katıyor. (Tanıtım Bülteninden)Sayfa Sayısı: 96Baskı Yılı: 2016Dili: TürkçeYayınevi: Can Yayınları 


değişim sözlük anlamı nedir? Sözlükte değişim kelimesinin manası değişim aracı: Mal ve hizmetlerin iktisadi karar birimleri arasında el değiştirmesinde kullanılan ve genel kabul gören nesneler.